Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop
aktualizované: 13.03.2016 21:12:43 

Renovácia dverí

Renovácia dverí

 

 

   

       Renováciu dverí robíme dvoma spôsobmi, a to buď samolepiacou nemeckou fóliou DC - FIX, alebo tvarovaným plastom, alebo ich kombináciou. Výber záleží od vhodnosti použitého materiálu a konečného požadovaného vyhotovenia. Výsledkom renovácie je možnosťou výberu dekoru a farieb zútulnenie Vášho príbytku a obnovu technických vlastností dverí.

 

    Renovácia interiérových dverí našou firmou tvarovaným plastom od slovenského výrobcu  navyše zabezpečí  termoizolačnú a protihlukovú izoláciu, ako aj zosilnenie konštrukcie dverí.

 

   Ďalej uskutočňujeme:

    Renováciu alebo výmenu zadlabávacích zámkov,  pántov, možnosť objednávky kľučiek z katalógu a ich montáž, montáž kukátka na vchodových dverách, tapacírovanie dverí, prerobenie zadlabania, prispôsobenie vašich dverí zárubni, zateplenie, pretesnenie, poradenstvo.

    Vchodové dvere renovujeme v priebehu dňa, aj priamo u zákazníka.

    

   Ako postupujeme:

    Zákazník sa s nami skontaktuje, dohodneme sa na stretnutí u neho, pozrieme si stav dverí a navrhneme možné riešenia, pripravíme cenovú ponuku. V prípade, že sa zákazník rozhodne pre renováciu našou firmou, vyberie si dekor a farebné prevedenie a spíšeme spolu objednávku. Keď máme pripravený objednaný materiál, telefonicky sa dohodneme na čase, kedy prídeme zobrať ich dvere. Podľa počtu dverí ich v priebehu niekoľkých dni dovezieme hotové, osadíme ich do zárubne, namontujeme kľučky. Po odskúšaní funkčnosti zákazníkovi vystavíme faktúru za vykonanú prácu.

 

 

 

                       Základná úkážka tvarovaných korpusov

 

                                                                                      


 

Nový blok - dvojklikom tu zahájite úpravu bloku...

TOPlist